KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14204143
nr 1420 4143
Poul Ströyer
(1923-1996), Sverige
Tusch, "Bagdad Telefon AB". Signerad. Bladets mått: 12x16 cm, yttermått inklusive ram: 16x22 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:16:47
24/9 10:08:01
100 kr
24/9 15:52:44
Poul Ströyer
Läs mer om Poul Ströyer